به عنوان یک عکاس، آن را فوق العاده مهم است که بدانید چه چیزی باعث یک تصویر بزرگ است. تنها با داشتن یک دوربین خوب و ابزار فانتزی است که واقعا آن را در این صنعت را دیگر کافی نیست. دانستن آنچه به دنبال و در حد عالی رساندن بر روی کسانی که همه چیز می شود می تواند به شما کمک کند گرفتن واقعا منحصر به فرد، شخصی، و در تصاویر لحظه ای که امیدوارم کمک خواهد کرد که به شما مجموعه ای جدا از همسالان خود را. در اینجا فقط چند چیز است که من در طول یک جلسه نگاه کنید.

ترکیب


من تا به حال کمی مشکل تصمیم گیری مهم ترین جنبه یک تصویر بود. اما در نهایت پس از زیاد فکر کردم - من به این نتیجه رسید که ترکیب باید اولین چیزی که به نظر شما در هنگام گرفتن عکس است. ترکیب در واقع می تواند و یا شکستن یک تصویر. برخی از تصاویر که به نظر می رسد خسته کننده و دنیوی، تا آنها را دوباره انشاء شما وجود دارد. گاهی اوقات تمام طول می کشد به دنبال موضوع خود را از یک زاویه متفاوت است. سعی کنید به فراتر از آنها .... مانند راه فراتر از آنها و تیراندازی کردن. یا شاید شما زیر باید دریافت کنید و شلیک به سمت بالا. گاهی اوقات تغییر که در آن تمرکز در تصویر خود را می توانید تفاوت بیش از حد. مانند تمرکز بر روی یک حلقه در پیش زمینه با زن و شوهر در پس زمینه خارج از فوکوس است.

گفتن داستان


این صفت من شخصا پیدا کنید مهم است - اگر چه هر کس نمی کند. من فکر می کنم بهترین داستان از مردم در آن است. در حال حاضر این ممکن است به نوعی از ایجاد هنری است که می تواند واقعا سرد مانند ایجاد یک تصویر پری با مردم در لباس است. اما من معمولا به دنبال چیزی ساده تر است. مانند پدر اولین بار برگزاری پسر خود را برای اولین بار و به ظاهر شادی خالص و سرفرازی در چهره اش. یا کمی شیرین عمل از یک دختر کمی دمیدن گلبرگ گل را از دست او. یا شاید یک عکس از نزدیک از دست زن و شوهر مسن برگزاری است. گفتن داستان مردم در یک تصویر می تواند یک سطح کاملا جدید را به عمق تصاویر خود را به طور کلی و به معنی اضافه کنید.

 


برچسب‌ها: "چیزهایی که یک عکاس باید بداند" " هیجان در عکاسی " " عناصر یک عکس بزرگ "

ادامه مطلب
تاريخ : پنج شنبه 7 ارديبهشت 1391 | 10:53 | نویسنده : حمید حسینی |

زندگی می کنیم، غذا خوردن، خواب، کار و استراحت در رنگ. دنیای ما را عمیقا تحت تاثیر رنگ شده است. ما در زندگی رنگ و تجربه در رنگ احساس است. بنابراین، ما نیاز به استفاده از رنگ به بهترین توانایی و ایجاد تصاویر منعکس کننده این. شناخت و کنترل رنگ اساسی است که یاد می گیرید عکاسی دیجیتال .


1. انعکاس خلق و خوی با رنگ


ما موجودات عاطفی و احساس در رنگ. سیاه با خشم، با حسادت های سبز، آبی از سرما، سفید به عنوان یک ورق است و ما باید خاطرات طلایی است. رنگ منعکس کننده خاطرات ما با غروب های نارنجی و سرد صبح های آبی است. سبز نشان دهنده رشد و سلامت در حالی که قرمز است پرخاشگرانه و پر از انرژی است. سعی کنید برای گرفتن خلق و خوی در تصاویر خود را با استفاده از رنگ.


2. رنگ موضوع خود را


یک رنگ را انتخاب کنید و ساقه آن را با آن موضوع غالب است. جدا درخشان رنگ آمیزی شده که درب یا پنجره. یک موضوع را انتخاب کنید با شکل و یا یک طراحی ساده، اما با رنگ های جسورانه در یک زمینه خنثی تاثیر بسیار زیادی است.
3. ایجاد هماهنگی
رنگ ها را انتخاب کنید که دروغ در کنار یکدیگر بر روی چرخ رنگ و ساقه آنها را با هم. طبیعت پر از این هماهنگی با سبز و زرد ایجاد تصاویر زیبا و با تعریف است. پاییز زمان زیادی به ساقه هماهنگی رنگ را با همه زرد، قهوه و پرتقال است که تسلط بر صحنه های پاییز استبرچسب‌ها: "عکس hdr"رنگ عکس خاموش"

ادامه مطلب
تاريخ : پنج شنبه 7 ارديبهشت 1391 | 10:53 | نویسنده : حمید حسینی |
صفحه قبل 1 ... 36 37 38 39 40 ... 41 صفحه بعد
.: Weblog Themes By BlackSkin :.