در آب و هوای گرم، لذت بیشتری از شنا در استخر در فضای باز وجود ندارد. اما واضح است که همه خانواده ها نمی توانند از این قبیل امکانات در فضای باز در دسترس باشند. علاوه بر این، دوش در فضای باز بهترین انتخاب برای لذت بردن از بعد از ظهر تابستان سرد است. آنها می توانند هر دو انعطاف پذیر و ساده باشند، اما آنها جایگاه افسانه ای از حیاط خلوت شما هستند و ایده شگفت انگیز برای افزایش تجربه در فضای باز شما.

ساخت یک بهشت جادویی در فضای باز که فقط به شما تعلق دارد و ساختن فضای بسیار زیاد، بسیار دشوار نیست. دوش در فضای باز می تواند در گوشه ای از دیوار حیاط یا حصار با برخی نگرانی های امنیتی حفظ شود. علاوه بر اینکه برای شما جالب است، یک دوش فضای باز به خوبی طراحی شده و می توانید به طور کامل با چشم انداز حیاط خلوت خود هماهنگ شوید. پس لطفا آن را جدی بگیرید به ایده های زیر نگاهی بیاندازید. مهم نیست که بودجه شما چیست، شما می توانید طراحی مورد علاقه خود را پیدا کنید تا حیاط خلوت خود را به بهترین مکان جالب در تابستان گرم تبدیل کنید.

 

منبع مطالب : http://www.woohome.com/outdoor/30-cool-outdoor-showers-to-spice-up-your-backyardتاريخ : | : | نویسنده : حمید حسینی |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.