این شگفت انگیز است کمی درباره عکاسی در نور کم شناخته شده و به همین دلیل بسیاری از عکس ها خراب شده که محیط زیست بیش از حد تیره است. بسیاری از مردمی را در واقع برای خرید دوربین گران تر فکر کردن مشکل حل خواهد شد. به هیچ وجه! که شما را کمک نمی کند.

مهم ترین چیز این است که به درک که چرا عکس به نوبه خود در زیر نور کم بد. در این مقاله، من مکانیک در پشت نور کم عکاسی را درک کنید و پس از آن خواهیم نگاهی به یک راه حل ساده برای مشکل کمک کند. شما خواهید دید که شما حتی می توانید گرفتن عکس های خوب در نور کم با استفاده از دوربین های point-and-ساقه.

1.درک این که چرا عکس با کلید خاموش کردن بد در نور کم
نور برای عکاسی مورد نیاز است. آیا شما متوجه زمانی که شما در نور مستقیم خورشید و در نظر گرفتن یک عکس از بچه های اطراف در حال اجرا، تبدیل تصاویر بسیار دیدنی و جذاب؟ معمولا شما آن اشتباه است.
اما در داخل خانه، عکس ها می تواند به نوبه خیلی بد است. با چراغ پوشیده و کیک تولد گرفته، خوراکی یک عکس در آن شرایط منجر خواهد شد به احتمال زیاد در تصویر فازی و فقیر.
مسئله این است - بیش از حد نور کم می شود به دوربین است. آنچه شما نیاز به نور بیشتری را - که به همین دلیل است که اولین چیزی که ما انجام می دهیم این است که برای فعال کردن فلاش و zap پاپ آپ! شما باید نور بیشتر و واضح تر تصاویر.
اما صبر کنید ... با که فلاش خاموش، شما همچنین خواهید دید که افراد خود را روشن شدت. من همیشه فکر می کنم که فلش استفاده می شود کامل دمیده شده در خرابه های کم نور یک تصویر به علت خشونت خود را.
پس چه کاری انجام دهید؟ فرض شما می خواهید برای جلوگیری از خشونت نامطلوب از فلاش را روشن کنید و آن را خاموش. چگونه می توانم شما را بیشتر می توان به دوربین روشن برای دریافت بهتر، شفاف تر تصاویر؟ مطمئن نیستید؟ خب، یک راه وجود دارد. و آن به نام ISO.

..ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 تير 1391 | 15:13 | نویسنده : حمید حسینی |

از نزدیک (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

منتشر شده در چند روز گذشته، نزدیک: راهنمای ماکرو و کلوزآپ عکاسی توسط Andrew گیبسون قصد دارد برای کمک به خوانندگان کارشناسی ارشد و اغلب پیچیده ای از تکنیک های عکاسی ماکرو است. موضوع بزرگ همه جا هست، و این روش می تواند کمک کند تا اشیاء را آشکار شما را در راه های کاملا جدید.
تخفیف 20٪ تا یکشنبه

در اینجا پیدا کنید: نزدیک عکاسی

گرفتن از نزدیک کاملا به عنوان ساده آن را به عنوان اول ظاهر می شود. اکثر لنزهای شما را بسیار نزدیک به سوژه خود را بدون علاوه بر این از تجهیزات اضافی. لنزهای ماکرو اما آنهایی که خوب می تواند گران باشد، و شما ممکن است بخواهید برای خرید یکی اگر شما فقط می خواهم به رنگ پاشیدن را امتحان کنید یا عکسبرداری از فاصله نزدیک و ماکرو.
اما خبر خوب این است که لوازم جانبی ارزان قیمت شما می توانید خرید است که به شما کمک خواهد کرد که نزدیک به سوژه خود را بدون فدا کردن کیفیت تصویر وجود دارد. این کتاب یک کار خوب از هدایت شما را از طریق گزینه های موجود، مزایا و معایب هر یک را توضیح میدهد. و البته نیز پوشش می دهد تکنیک های مورد نیاز برای گرفتن صحنه های خرد و برخی از مطالعات موردی با عکاسان ماکرو موفق است.
مباحث پوشش داده شده (90 صفحات):

    قسمت 1: تجهیزات

    عامل گندم و بزرگنمایی

    تست لنز

    درک لنزهای ماکرو

    نزدیک کردن لنز

    معکوس ماکرو لنز

    لوله فرمت

 

از نزدیک (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

صفحات از نزدیک (کلیک کنید برای دیدن نمونه های بیشتر بزرگتر)
چه نزدیک می تواند به شما؟
    قسمت 2: روش
    تمرکز
    ایجاد تصاویر واضح
    عمق میدان
    قسمت 3: روشنایی
    طبیعی و مصنوعی برای ماکرو
    مطالعه موردی - حشرات عکاسی با Disher مندی
    مورد مطالعه - مواد غذایی عکاسی با سلن استین

عکاسی ماکرو و کلوزآپ و وسیله ای بسیار لذت بخش از خود بیان خلاق است. اما آنها همچنین می توانند کمی تهدید آمیز خواهد بود اگر شما یا هرگز تلاش نکرده است. همه شما نیاز به دانش فنی به علاوه برخی از الهام برای شروع است.

 حتی بدون استفاده از bramper، بلومز یک کار فوق العاده از حفظ گذار از روشنایی روز به تاریکی جریان هموار.

..

 ادامه مطلب
تاريخ : چهار شنبه 21 تير 1391 | 11:3 | نویسنده : حمید حسینی |

 

..


..تاريخ : دو شنبه 19 تير 1391 | 17:12 | نویسنده : حمید حسینی |

موازنه رنگ سفید (WB) است که واقعا مهم برای دقیق دوباره تولید رنگ در یک عکس. اگر تنظیمات WB در دوربین های دیجیتال خود را به درستی تنظیم نیست، شما ممکن است به شات نهایی خود را به صورت کمی در رنگ آبی، نارنجی یا زرد رنگ پیدا کنید. چیز خوبی است .

 

..

 "عروسی قبرس" اسیر آلکس توسط Vavinov (روی عکس کلیک کنید برای مشاهده بیشتر از Vavinov الکس)
در این مقاله، ما در 3 جنبه های مهم تعادل رنگ سفید شما نیاز به درک به منظور استفاده بهتر از آن را در عکاسی خود را نگاه کنید .

1.تعادل نور سفید چیست؟
اجازه دهید با تعریف توازن رنگ سفید. اگر عکس بر روی دوربین خود را گرفته، شما متوجه خواهید شد که گاهی اوقات عکس ها با رنگ - معمولا آبی، یا زرد رنگ است. این مسئله بخصوص در مورد عکاسی چیز در داخل خانه است. برای انسان، چشم ما قادر به تنظیم به این اثر است. با این حال، دوربین های که چشم ندارد و نمی تواند تشخیص و بر این اساس تنظیم.
از این رو، بسیاری از دوربین های دیجیتال با تنظیمات WB - تنگستن، فلورسنت و غیره - برای جبران رنگ رنگ و رنگ عکس نگاه کنید درست است. این معمولا در حالت های از پیش تعیین شده آمده است. شما همچنین می توانید به صورت دستی تنظیمات WB اگر می خواهید تنظیم.
2. از پیش تعیین تنظیمات WB
بیایید نگاهی به بعضی از تنظیمات WB استاندارد مورد استفاده در دوربین های دیجیتال. به طور پیش فرض تنظیم WB استفاده از حالت خودکار است. در این حالت، دوربین خودکار برای رنگ هر رنگ است که به عکس را تنظیم کنید. همیشه ممکن است کار نکند اما خوب "آتش و فراموش کن" حالت است که همه چیز را برای شما می کند.

 

سواحل Nacton" گرفته شده توسط جوزف خوب (تصویر کلیک کنید برای دیدن بیشتر از خوب جوزف)
یکی دیگر از تنظیمات مشترک است که از "حالت غروب آفتاب" است. اگر شما غرق در نور غروب، در هنگام گرفتن عکس، رنگ ها ممکن است بیش از حد زرد است."حالت غروب آفتاب" برادران وارنر تنظیم آفست به طوری که رنگ دقت در ضربه نهایی دوباره تولید.
حالت "تنگستن" نیز استفاده می شود زمانی که شما در زیر لامپ تنگستن. اگر موضوع شما به نظر می رسد مثل او یا او هم با لامپ روشن، بر روی حالت "تنگستن" خود را در تنظیمات WB تغییر دوربین به مدرج.
حالت های دیگر عبارتند از: حالت "فلش" که تصحیح خشونت در داخل خانه های فلش، و همچنین به عنوان "حالت ابری" - که برای جبران رنگ های تیره، آسمان ابری است که بر روی موضوع شما () بازیگران.
3. کتابچه راهنمای WB تنظیم
اگر شما یک کاربر پیشرفته تر، شما باید آنرا انجام کالیبراسیون WB دستی. این نوع از تنظیمات معمولا در دوربین های بالاتر مانند دوربینهای SLR دیجیتال در دسترس است. آنچه من به طور معمول انجام می باشد. من تو را در آغوش گرفتم تا یک تکه کاغذ سفید ضخیم و دوربین در آن نقطه است. این اجازه می دهد تا دوربین را به آنچه "سفید" واقعا است، پس من پایه تنظیمات WB در برابر آن است. هر گاه من این کار را پیدا کنم من به سختی به مسائل رنگ امیزی هر یک در تصاویر نهایی من اجرا شود. آن را امتحان کنید و ببینید که چگونه آن را برای شما کار می کند.

 

..ادامه مطلب
تاريخ : دو شنبه 19 تير 1391 | 13:49 | نویسنده : حمید حسینی |

 . .

"بازتاب" گرفته شده توسط Supriya موکرجی (روی عکس کلیک کنید برای مشاهده بیشتر از Supriya موخرجی)
با بهار فقط در اطراف گوشه، به زودی زمان تعطیلات خانواده خود را در اینجا خواهد بود. در طول سفر خود، نمی خواهید عکس های دیجیتال خود را به درست مانند صحنه انجام داد با چشمان خود نگاه کنید؟
خبر خوب این که آنها می توانند! چیزهایی هستند که شما می توانید عکس ها تعطیلات خود را برای بهبود وجود دارد. حتی با خودکار دوربین همه چیز، شما هنوز هم باید دوربین را برای گرفتن عکس کامل کنترل.
اکثر مشکلات با عکس می توان به سه چیز گره خورده است:
رنگ فقیر؛
• بیش از و یا در زیر قرار گرفتن در معرض.
تاری

رنگ
یکی از نقص فنی دیده می شود در اغلب تصاویر با یا شسته شده از رنگ یا گچ رنگ به آنها است. یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای کنترل هر دو وجود دارد. اول، اگر موضوع خود را خارج از منزل است، از قبیل چشم انداز، استفاده از یک فیلتر قطبنده.
آن را "پانچ" تا رنگ، تیره کردن آسمان آبی، انعکاس را حذف و روشن مه - تمام چیزهایی که عکس های خود را بهبود بخشد.
اگر شما در حال تجربه بازیگران رنگ، پس شما نیاز دارید برای مطابقت با دوربین تنظیمات تعادل رنگ سفید به رنگ نور محیط. در بسیاری از موارد بالانس خودکار رنگ سفید (AWB) تنظیمات در دوربین شما رنگ دقیق ارائه، اما در آن زمان که آن را نمی کند، بدانید که چگونه به تغییر توازن رنگ سفید.

قرار گرفتن در معرض
دوربین خود را به تلاش برای قرار گرفتن در معرض ایده آل است، اما این کار را به فکر همه چیز وسط تن یا 18٪ خاکستری - که همه چیز نیست. هنگامی که مواجه با صحنه، بیش از حد روشن، مثل برف سفید و یا یک ساحل ماسه سفید در یک روز آفتابی، دوربین خود را بر خواهد شد و جبران سفید پوستان خود را خاکستری روشن خواهد بود. برای حل این مشکل، شما باید برای اضافه کردن قرار گرفتن در معرض. شما می توانید این کار را با یا کند کردن سرعت شاتر یک توقف و یا با استفاده از عدد بعدی کوچکتر اف را متوقف انجام دهد. هر دو به همان مقدار نور اضافه کنید.
برای افراد بسیار تاریک است، از قبیل کت سیاه و سفید از یک سگ، رنگ سیاه و سفید خود را به بیشتر از یک رنگ خاکستری تیره است. در این حالت، شما را به نور نگاه رنگ سیاه است. برای این کار، و یا سرعت شاتر خود را به یک توقف سریع تر تنظیم و یا F-توقف خود را تغییر دهید به عدد بعدی خود دارند. در هر دو صورت را از همان مقدار نور، رنگ سیاه و سفید خود را به وسیله آن تیره است

. .

 عکس اسیر توسط سینتیا Swinnen (روی عکس کلیک کنید برای دیدن بیشتر از سینتیا Swinnen.)
ابزار فوق العاده که بیشتر دوربین های DSLR برای چک کردن قرار گرفتن در معرض یک هیستوگرام است. این چیزی بیشتر از قرار گرفتن در معرض خود را به عنوان یک گراف نشان داده شده است، اما بسیاری از عکاسان را درک نمی کنند چگونه از آن استفاده کنید.
هدف خود را بر روی نمودار این است که "ش" خارج از خط افتادن شیب نمودار در سمت راست و چپ از گراف است. شیب هر خط به پایان می رسد از گراف باید گوشه پایین سمت چپ و راست نمودار خط افقی را تامین کند. اگر هر دو شیب راه بخشی تا هر دو خط عمودی را قطع، و سپس شما را قطع و در حال از دست دادن داده ها قرار گرفتن در معرض. اگر قطع خود را در سمت چپ، سپس قرار گرفتن در معرض اضافه کنید. اگر برش در سمت راست رخ می دهد، قرار گرفتن در معرض حذف. تنظیم تا قطع از دست رفته است.

تاری
تمرکز نامناسب و یا با استفاده از سرعت شاتر خیلی آهسته - تاری است که توسط یکی از دو چیز ایجاد می شود. اگر کل صحنه تار است، پس مقصر دوربین لرزش این معنی که شما به دستگیره سعی دوربین با استفاده از سرعت شاتر خیلی آهسته بود. اصلاح این زمان به بعد با نصب یا دوربین خود را بر روی یک سه پایه و یا عکسبرداری با سرعت شاتر سریع تر.
اگر شما به عنوان تار است، اما بخش هایی از صحنه در تمرکز وجود دارد، و سپس خود را از تمرکز بر روی موضوع خود نبود. این به راحتی می توانید با استفاده از قانون یک سوم اتفاق می افتد. شما باید موضوع خود را به سمت، اما دوربین شما طول می کشد نقطه تمرکز را از وسط صحنه.
برای اصلاح این موضوع، موضوع خود را در وسط منظره یاب شما را فشار دهید و دکمه شاتر نیمه راه. با استفاده از دکمه شاتر شما هنوز در نیمه راه پایین، نوسان دوربین قرار دادن پشت موضوع خود را در موقعیت مناسب. اکنون دکمه شاتر را فشار دهید تمام راه گرفتن تصویر است

 . .

        تاريخ : چهار شنبه 7 تير 1391 | 12:42 | نویسنده : حمید حسینی |

مهارت عکاسی مورد نیاز! "یا" کلاس عکاسی. "اینها عبارات جستجو بسیاری از ما نیاز به موتور جستجو مورد علاقه ما وارد کرده و به طوری که ما می توانیم درک چگونگی گرفتن عکس بهتر است.
در واقع، از عکاسان بزرگ کمبود وجود دارد، اما هر کسی نمی که totes یک دوربین دیجیتال است که لزوما یک نابغه خلاق است، نه همه محصولات کلاس عکاسی. که می شود گفت، برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای بهبود مهارت های عکاسی خود را و توانایی وجود دارد و از این رو، عکس

..

روی عکس کلیک کنید برای دیدن بیشتر از برایان Goldfain.)
در اینجا لیستی از 5 چیز را تغییر دهید شما می توانید تصاویر خود را برای بهبود.

 1. تغییر دوربین خود را - خرید یک دوربین جدید؟ شاید، شاید نه. بسیاری از تصاویر وحشتناک که در نتیجه سه چیز وجود دارد: ضعیف دوربین، دوربین اشتباه نوع شات، و روش بد در هنگام عکسبرداری است.
درباره دوربین های فقیر - اگر شما همه چیز لازم برای یک شات خوب، اما هنوز هم بیرون می آید ضعیف، ممکن است زمان به روز رسانی است.
دوربین اشتباه - هر دوربین است قادر به گرفتن عکس خاص. به عنوان مثال، گرفتن عکس خوب از یک مسابقه نسکار ممکن است ممکن است با نقطه و دوربین ساقه چه. همان درست است از انواع تخصص های دیگر از عکس ها، به عنوان عکس ماکرو و حیات وحش است. اگر شما واقعا می خواهید را به این نوع از تصاویر، ممکن است برای ارتقا دهید.
روش بد - دوربین بسیاری از کاربران از این گناه هستند. در واقع، شما قطعا باید برای "حل" قبل از رها کردن دوربین خود را برای یک مدل جدید را امتحان کنید. یکی از شایع ترین مشکل می آید از راه دکمه شاتر را فشار داده شده است. یک راه درست و راه غلط وجود دارد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه، با فشار دکمه شاتر را پایین راه بخشی و اجازه می دهد دوربین به تمرکز، سپس گلوله را به سادگی فشار دادن آن در بقیه راه را. آیا مربا انگشت خود را بر روی دکمه. با این کار در یک تصویر مبهم بیشتر از زمان است.


2. تغییر شماره- به سادگی گفت: گرفتن عکس است. در شات اول متکی نیست اگر شما می توانید یکی دیگر را. گاهی اوقات این امکان پذیر نمی باشد، مانند زمانی که این موضوع به فرزند شما و او به ناز آینده برخواهد داشت نقل مکان کرد. حتی اگر منظره یاب شما را چک کنید تا ببینید که چه تصویر شما در زمان به نظر می رسد، مانند بیشتر. شما ممکن است در یک شگفتی بزرگ بود که عکس خود را به شما انتقال به کامپیوتر و پیدا کردن که تصویر خیلی تار بود و یا از شرکت کنندگان در راه رفتن به قاب عکس (و او را متوجه نمی کشیدم که چرا خودش رو دعوت کرده که بیاد اینجا، اونم بی وجود دارد زمانی که شما پیش نمایش شات در منظره یاب). بسیاری از چیزهایی که می تواند با تصویر اشتباه است. عکس های بیشتر را به شما، فرصت های بیشتری وجود دارد که برای گرفتن یک شات بزرگ هستند.


3. تغییر حالت دکمه انتخاب - پیاده روی بر روی سمت "وحشی" و دوربین خاموش خودکار. کمی افراطی به نظر برسد؟ تا زمانی که تصاویر خود را با استفاده از همان تنظیمات دوربین شما را، شما را حفظ خواهد کرد همان نوع عکس شما شده. سعی کنید یک زن و شوهر از چیزهای مختلف برای دیدن نتایج. به عنوان مثال، آن را بسیار آسان برای تبدیل به یکی از حالت های اساسی مانند "ابری" یا "ورزش" این است که شما در اختیار گرفتن از تنظیمات دوربین خود را. فلاش اتوماتیک، خاموش شده و می توانید برخی از بهبود فوری در برخی از تصاویر را ببینید. آزمایش با تنظیمات زمانی که وقت داشته باشید و در صورتی که عکس یک مهم نیست. با تمام معنی، کتابچه راهنمای کاربر را بخوانید تا ببینید که دقیقا همان چیزی است که شما می توانید بر روی دوربین خود را تغییر دهید به نتایج متفاوتی است.


4. تغییر ترکیب - عکاسان بزرگ، وقت خود را صرف تجزیه و تحلیل عکس. آنها معمولا نه از نقطه نظر آنها و ساقه دوربین و شروع به خوراکی. شما می توانید همین کار را. فکر می کنم از طریق آنچه که می خواهید با ضربه انجام. آیا شما در مورد شنیده "حکومت از سوم؟" این فقط نشان می دهد که شما موضوع خود را در مرکز هر شات. حرکت قاب دوربین به بالا، پایین، یا یک وری ترکیب های مختلفی را برای دریافت کنید. این ترفند یک کمی خواهد شد علاقه و درام به بسیاری از عکس در غیر این صورت خسته کننده اضافه کنید. همچنین تصمیم می گیرید که چقدر از این موضوع که در تصویر می خواهم. گاهی اوقات به عمد بیشتر یا کمتر از این موضوع می تواند منافع را اضافه کنید. باز هم، گرفتن عکس بیشتر یک استراتژی خوب شما با ترکیب مورد آزمایش است.


5. تغییر موقعیت خود را- تلفن همراه! حرکت و نزدیک، انتقال دورتر. انتقال به یک طرف یا دیگری. تغییر چشم انداز خود را با حرکت دوربین خود را در بالا یا زیر جایی که شما به طور معمول شلیک.

شما می توانید تصاویر بهتر با توجه به این 5 راهنمایی کنید .

 

 

..ادامه مطلب
تاريخ : چهار شنبه 31 خرداد 1391 | 9:53 | نویسنده : حمید حسینی |
صفحه قبل 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 صفحه بعد
.: Weblog Themes By BlackSkin :.