همانقدر مهم است که نور به یک عکس، آن را بخشی جدایی ناپذیر از کار عکاسان تا مطمئن شوید که او آن را درک است. با استفاده از یک متر و نور سنج تنظیمات قرار گرفتن در معرض شدت می توانید کار خود را بهبود بخشد. از آنجا که اکثر متر در دوربین های نظارت بر وضعیت روشنایی کلی، یک متر دست برگزار خواهد شد اجازه می دهد متر موضوع، پس زمینه شما را به & نور محیط به صورت جداگانه به عنوان متی اردن اسمیت توضیح می دهد که در این ویدئو (برای کسانی از شما از خواندن این مطلب از طریق ایمیل شما می توانید ویدئو را اینجا ببینید):
اسمیت با استفاده از Dualmaster Sekonic L-758C، پایان یک متر بالا با تمام زنگ ها و سوت. اگر یک Dualmaster است در بودجه خود را، حتی با استفاده از یک مدل ارزان تر می تواند به شدت بهبود عکس شما. در اینجا برخی از راهنمایی های مفید دیگر از اسمیت:
هنگامی که با استفاده از چندین چراغ استودیو، آنها هرگز یکسان باشد. استفاده از نور سنج خود را به شکل خود را نسبت به متر است. این تعیین خواهد کرد که تنظیمات شما نیاز به تنظیم هر یک از نور فرد در.
هنگام عکسبرداری در خارج از منزل، همیشه با نورسنجی متر هر سایر منابع دیگر نور خورشید و بعد از آن شروع به. از آنجا که شما به کنترل بیش از خورشید به عنوان شما خواهد شد، می گویند، فلاش، فقط آن را حس می کند به متر روشنایی اضافی خود را بر اساس خروجی خورشید.
اگر شما خود را انجام پرتره و یا عکس های زیبایی، خوانش های متعدد در سراسر صورت مدل. این به شما کنترل کامل بر چه بخش هایی روشن می شوند و در آن پوشیده می دهد. عکس زیر یک مثال کامل است.

 


برچسب‌ها: hamidakaswebscom

تاريخ : سه شنبه 27 تير 1391 | 18:7 | نویسنده : حمید حسینی |

 

بهترین نور در هنگام طلوع آفتاب یا هنگام غروب
بهترین نور در هنگام طلوع و غروب. هنگامی که نور گرم خورشید است در قاب و خلق و خوی است زیبا است. با این حال، با توجه به آنچه که می خواهید با عکس های چشم انداز خود را انجام دهد شما می توانید هر زمانی که شما می خواهید شلیک کنید. من هم دوباره بعد از گذشت زمان که زمان تنها به ساقه از عکس های چشم انداز در هنگام طلوع آفتاب یا هنگام غروب است. مال من شلیک می کنم وقتی می بینم لحظه. اما در سبک خود را دارد و واقعا به آنچه که می خواهید برای انتقال. بهتر است تصویر نسبت به نه فقط به خاطر اینکه شما مشغول بودند، در انتظار نور کامل ضبط کنید.
نور باور نکردنی با این حال دوست دارم. من می توانم هیجان زده، نزدیک به نشئه، از نور شگفت انگیز است، اما لحظه همیشه برای اولین بار خواهد رفت. اگر من فقط crappiest دوربین با shittiest نور من هنوز هم می خواهید قاب.
از سه پایه استفاده کنید
شما نمی قادر خواهد بود برای نگه داشتن دوربین ثابت در شرایط نور کم بدون سه پایه. سرمایه گذاری در یک پایدار و استفاده از شاتر زمان سنج، و یا سرمایه گذاری در یک کنترل از راه دور شاتر، تصویر را به ساقه. به این ترتیب حرکت را بر روی شما فشار دادن دکمه شاتر نه اینکه تحت تاثیر و نفوذ است. شاتر کنترل از راه دور، اما من هنوز هم ترجیح می دهند که تایمر آن را با من در همه زمان ها بدون استفاده از فضا در چمدان من است. و کانن 5D Mark II با من می توانید مجموعه ای از تایمر به فقط دو ثانیه است که آن را بسیار راحت می سازد. ایده آل برای لرزش به حل و فصل است و این زمان کوتاه به اندازه کافی به صبر کردن برای شاتر را به دنبال. ده ثانیه می تواند پر دردسر اما دو هیچ چیز. سه پایه پایدار هزینه های زیادی است، اما در بسیاری جهات از آن خواهد شد که ارزش آن زیرا فقط باد کمی می تواند سه پایه شما بد گویی کردن و سربه سر هر چیزی در آن است. این می تواند به شما تصویر را هزینه، اما همچنین می تواند به شما دوربین هزینه.
تقسیم تصویر به عمق
تقسیم تصویر به پیش زمینه (برای مثال زمین یا ساحل)، زمین متوسط ​​(برای مثال آب) و پس زمینه (برای مثال آسمان). این کار باعث ایجاد حس عمق و تفاوت زیادی به عکاسی از مناظر خود را.
تنظیم مقدار دیافراگم بالا
در حدود 22 باید به شما تصویر کلی خوب تیز به من بدهید. خیلی از عدسی ها بیشترین حدود 8 است اما این یک سطح دیگری از هشیاری. برو با ارزش بالا که شما می توانید دریافت و استفاده از یک سه پایه است. مگر در مواردی که می خواهید برای اثرات مانند انجماد جریان آب است. از آنجا که سرعت شاتر بسیار کند خواهد بود در حالی که تیراندازی مناظر، شما باید ISO را به حدود 50 یا 100 است که به مقدار کم سر و صدا که در تصویر می شود مجموعه.

 

 

 ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 تير 1391 | 17:50 | نویسنده : حمید حسینی |

..

 

یکی از محبوب ترین زوایای به ساقه است از نقطه ایستاده عکاس. در حالی که به خوبی با چشم انداز و دیگر عکاسی همه منظوره است، آن را ضربه بالا ایجاد نمی بصری دستگیری تصاویر.
بسیاری از عکاسان حرفه ای، که هنر عکاسی با تجربه و یادگیری خود تسلط، تولید عکس های خیره کننده و جذاب است که از زاویه پایین گرفته شده است. در عکاسی منظره پیش زمینه را می توان در جزئیات اسیر زمانی که عکاس واقعا کم است و تقریبا بر روی زمین دراز کشیده است. شما همیشه می توانید با این سبک عکاسی با رفتن پایین بر روی زمین آزمایش و گرفتن عکس بیشتر درگیر.
زاویه پایین اجازه می دهد تا یک پرسپکتیو تازه و متفاوت از صحنه و یا همان وضعیت است. در بسیاری از موارد، این دیدگاه بهتری از محل را فراهم می کند و اجازه می دهد تا بیننده را به بررسی چشم انداز جدیدی از حوادث بنای تاریخی، چشم انداز و گاهی.
عکاسی زاویه پایین نیز می تواند در حوادث و احزاب است که در مناسبت های مختلف استفاده می شود. یکی دیگر از مزیت، عکاسی زاویه کم را به تصرف خود تاری حرکت از رقصندگان و نوازندگان بر روی صحنه است. دیدگاه زاویه پایین نقطه نظر تازه به مخاطب می دهد و می افزاید: به هیجان کلی از این رویداد است.
گرفتن کودکان در بازی از سطح چشم خود را یا پایین تر است در عین حال یکی دیگر از استفاده از عکاسی زاویه کم است. عکاسی از کودکان در نتایج و موقعیت ایستاده در زوایای بی دست و پا و چشم انداز "سر در می دهد. عبارات صورت و بی گناهی می تواند اسیر شود و زمانی که کاشفان عکاس ها، تجربه ها و پیاده سازی عکاسی زاویه پایین. هنگامی که شما با کلیک کردن عکس از کودکان در هر رویداد یا عملکرد، مطمئن شوید که برای رفتن به سطح چشم خود و ضبط لحظات. این تصاویر ضربه بالا، که ماندنی را ایجاد کنید.
در بسیاری از نقطه های دیجیتال و ساقه و همچنین دوربین های D-SLR از آن است که دشوار است برای گرفتن دیدگاه های مختلف به عنوان عکاس می تواند صحنه را از طریق منظره یاب یا صفحه نمایش ال سی دی را مشاهده کنند. با این حال در سالهای اخیر، برخی از دوربین های متوسط ​​و D-SLR مثل 600D کانن و نیکون 5100D با شیب و یا چرخش صفحه نمایش ال سی دی مجهز شده است. این نمایشگرهای ال سی دی به عکاس اجازه می دهد برای مشاهده صحنه با چرخاندن / چرخاندن صفحه نمایش ال سی دی و نگه داشتن دوربین تقریبا و یا دست زدن به زمین / طبقه. در صورتی که، زمین یا زمین رایگان در تمیز کردن را ندارد و یا خاک، عکاس می تواند یک پارچه محافظ یا ورق پلاستیکی در زیر دوربین و نگه داشتن ساقه.
لوازم جانبی مفید در عکاسی زاویه کم کوچک سه پایه محکم جدول بالا از حدود 6 "(15 سانتی متر) ارتفاع است. این تطبیق پذیری بیشتر فراهم می کند و اجازه می دهد تا عکاس برای گرفتن شات مداوم در شرایط کم نور مانند غروب، گرگ و میش و غیره

..

 ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 تير 1391 | 17:36 | نویسنده : حمید حسینی |

این شگفت انگیز است کمی درباره عکاسی در نور کم شناخته شده و به همین دلیل بسیاری از عکس ها خراب شده که محیط زیست بیش از حد تیره است. بسیاری از مردمی را در واقع برای خرید دوربین گران تر فکر کردن مشکل حل خواهد شد. به هیچ وجه! که شما را کمک نمی کند.

مهم ترین چیز این است که به درک که چرا عکس به نوبه خود در زیر نور کم بد. در این مقاله، من مکانیک در پشت نور کم عکاسی را درک کنید و پس از آن خواهیم نگاهی به یک راه حل ساده برای مشکل کمک کند. شما خواهید دید که شما حتی می توانید گرفتن عکس های خوب در نور کم با استفاده از دوربین های point-and-ساقه.

1.درک این که چرا عکس با کلید خاموش کردن بد در نور کم
نور برای عکاسی مورد نیاز است. آیا شما متوجه زمانی که شما در نور مستقیم خورشید و در نظر گرفتن یک عکس از بچه های اطراف در حال اجرا، تبدیل تصاویر بسیار دیدنی و جذاب؟ معمولا شما آن اشتباه است.
اما در داخل خانه، عکس ها می تواند به نوبه خیلی بد است. با چراغ پوشیده و کیک تولد گرفته، خوراکی یک عکس در آن شرایط منجر خواهد شد به احتمال زیاد در تصویر فازی و فقیر.
مسئله این است - بیش از حد نور کم می شود به دوربین است. آنچه شما نیاز به نور بیشتری را - که به همین دلیل است که اولین چیزی که ما انجام می دهیم این است که برای فعال کردن فلاش و zap پاپ آپ! شما باید نور بیشتر و واضح تر تصاویر.
اما صبر کنید ... با که فلاش خاموش، شما همچنین خواهید دید که افراد خود را روشن شدت. من همیشه فکر می کنم که فلش استفاده می شود کامل دمیده شده در خرابه های کم نور یک تصویر به علت خشونت خود را.
پس چه کاری انجام دهید؟ فرض شما می خواهید برای جلوگیری از خشونت نامطلوب از فلاش را روشن کنید و آن را خاموش. چگونه می توانم شما را بیشتر می توان به دوربین روشن برای دریافت بهتر، شفاف تر تصاویر؟ مطمئن نیستید؟ خب، یک راه وجود دارد. و آن به نام ISO.

..ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه 27 تير 1391 | 15:13 | نویسنده : حمید حسینی |

از نزدیک (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

منتشر شده در چند روز گذشته، نزدیک: راهنمای ماکرو و کلوزآپ عکاسی توسط Andrew گیبسون قصد دارد برای کمک به خوانندگان کارشناسی ارشد و اغلب پیچیده ای از تکنیک های عکاسی ماکرو است. موضوع بزرگ همه جا هست، و این روش می تواند کمک کند تا اشیاء را آشکار شما را در راه های کاملا جدید.
تخفیف 20٪ تا یکشنبه

در اینجا پیدا کنید: نزدیک عکاسی

گرفتن از نزدیک کاملا به عنوان ساده آن را به عنوان اول ظاهر می شود. اکثر لنزهای شما را بسیار نزدیک به سوژه خود را بدون علاوه بر این از تجهیزات اضافی. لنزهای ماکرو اما آنهایی که خوب می تواند گران باشد، و شما ممکن است بخواهید برای خرید یکی اگر شما فقط می خواهم به رنگ پاشیدن را امتحان کنید یا عکسبرداری از فاصله نزدیک و ماکرو.
اما خبر خوب این است که لوازم جانبی ارزان قیمت شما می توانید خرید است که به شما کمک خواهد کرد که نزدیک به سوژه خود را بدون فدا کردن کیفیت تصویر وجود دارد. این کتاب یک کار خوب از هدایت شما را از طریق گزینه های موجود، مزایا و معایب هر یک را توضیح میدهد. و البته نیز پوشش می دهد تکنیک های مورد نیاز برای گرفتن صحنه های خرد و برخی از مطالعات موردی با عکاسان ماکرو موفق است.
مباحث پوشش داده شده (90 صفحات):

    قسمت 1: تجهیزات

    عامل گندم و بزرگنمایی

    تست لنز

    درک لنزهای ماکرو

    نزدیک کردن لنز

    معکوس ماکرو لنز

    لوله فرمت

 

از نزدیک (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

صفحات از نزدیک (کلیک کنید برای دیدن نمونه های بیشتر بزرگتر)
چه نزدیک می تواند به شما؟
    قسمت 2: روش
    تمرکز
    ایجاد تصاویر واضح
    عمق میدان
    قسمت 3: روشنایی
    طبیعی و مصنوعی برای ماکرو
    مطالعه موردی - حشرات عکاسی با Disher مندی
    مورد مطالعه - مواد غذایی عکاسی با سلن استین

عکاسی ماکرو و کلوزآپ و وسیله ای بسیار لذت بخش از خود بیان خلاق است. اما آنها همچنین می توانند کمی تهدید آمیز خواهد بود اگر شما یا هرگز تلاش نکرده است. همه شما نیاز به دانش فنی به علاوه برخی از الهام برای شروع است.

 حتی بدون استفاده از bramper، بلومز یک کار فوق العاده از حفظ گذار از روشنایی روز به تاریکی جریان هموار.

..

 ادامه مطلب
تاريخ : چهار شنبه 21 تير 1391 | 11:3 | نویسنده : حمید حسینی |

 

..


..تاريخ : دو شنبه 19 تير 1391 | 17:12 | نویسنده : حمید حسینی |
صفحه قبل 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 صفحه بعد
.: Weblog Themes By BlackSkin :.